سفارش

اکسپرت نویسی

برنامه نویسی
متاتریدر

آموزش
اکسپرت نویسی

اکسپرت
متاتریدر

اکسپرت متاتریدر چیست ؟

_

طراحی داخلی هنر و علم ارتقاء داخلی ساختمان برای دستیابی به یک محیط سالم و زیباییشناختی برای افرادی است که از فضا استفاده می کنند. طراح داخلی کسی است که این پروژه ها را برنامه ریزی، تحقیق، هماهنگی و مدیریت می کند. طراحی داخلی یک حرفه چند منظوره است که شامل توسعه مفهومی، برنامه ریزی فضایی، بازرسی سایت، برنامه ریزی، تحقیق، برقراری ارتباط با سهامداران یک پروژه، مدیریت ساخت و ساز و اجرای طرح است.

اکسپرت نویسی متاتریدر
اکسپرت نویسی متاتریدر
اکسپرت نویسی متاتریدر

خرید اکسپرت – دانلود اکسپرت رایگان

چرا حتما باید برای داشتن یک اکسپرت معتبرهزینه کنیم و خرید اکسپرت را انجام دهیم، و چرا نباید دانلود اکسپرت رایگان را انجام دهیم ؟

خرید اکسپرت

خرید اکسپرت یک امر لازم و ضروری در استفاده و بهره مندی از استراتژی های اکسپرت معاملاتی می باشد، چرا که هرفردی که هزینه ای بابت خرید اکسپرت متاتریدر دریافت میکند قطعا پشتیبان و پاسخ گوی اکسپرت خریداری شده بوده تا اگر مشاوره و مشکلی در خرید اکسپرت وجود داشت سریعا آن را برطرف کند و در قبال این امر مسئول است . 

دانلود اکسپرت رایگان

دانلود اکسپرت رایگان یک از پرخطرترین ضررهای مالی را برای شما در بر خواهد داشت.
زیرا هدف از دانلود اکسپرت رایگان اجرای اکسپرت بر روی حساب های معلاملاتی شما می باشد، که وقتی اکسپرتی را که هیچ مسئولیتی جهت پشتیبانی و پاسخ گویی به مشکلات آن وجود ندارد را دانلود کردید، حتما باید منتظر از دست دادن پولی که روی اکسپرت سرمایه گذاری کردید باشید .
پس هیچ وقت بعد از دانلود اکسپرت رایگان، آن را برروی حساب معاملاتی واقعی خود اجرا نکنید . 

موارد را که برنامه نویس اکسپرت باید بداند !

_

تست مدلینگ ۹۹%

تست مدلینگ ۹۹%
تست اکسپرت با مدلینگ ۹۹ درصد فقط با دیتاهای اصلی (تیک دیتای ) هر بازاری امکان پذیر است و صرفا با استراتژی تستر نرم افزار متاتریدر نمیشود این تست را انجام داده و روی نتیجه واقعی اکسپرت معاملاتی تصمیم گیری کرد .
اطلاعات بیشتر

اشکال زدایی اکسپرت

اشکال زدایی اکسپرت
اشکال زدایی اکسپرت یکی از مهمترین موارد برنامه نویسی اکسپرت بوده که اگر برنامه نوشته شده شما اشکال منطقی داشته باشد باعث خوب اجرا نشدن دستور معاملات اکسپرت شده و منجر به ضرر های غیر قابل جبرانی میشود.
اطلاعات بیشتر

سرعت اجرای اکسپرت

سرعت اجرای اکسپرت
سرعت اجرای اکسپرت با توجه به کارگزاری که برای نصب اکسپرت برروی آن اقدام میکنید می تواند زمان های متفاوتی داشته باشد. پس در کدهای اکسپرت نویسی خود از توابعی استفاده کنید که بالاترین سرعت اجرا در معاملات را داشته باشند .
اطلاعات بیشتر

تیک دیتای بازار

تیک دیتای بازار
کیفیت داده های بازار در اطمینان به بک تست نقش صد در صدی دارد و بدین معنی است که فکر کنید نتایج عالی در پشت پرده ، مبنی بر اطمینان آماده بودن سیستم معاملاتی شما جهت پیشرفت وجود داشته باشد که متأسفانه اینچنین نیست و نتایج به کیفیت داده های بکار رفته در بک تست بستگی دارد .
اطلاعات بیشتر

با ما تماس بگیرید و از مشاوره های ما بهرمند شوید !

آشنایی با نمونه ربات معامله گر بورس

_

ربات های معامله گر را می توان به راحتی در اینترنت ، معمولاً با قیمت های مختلف دریافت کرد ، و به سرعت و بدون هیچ گونه دانش فنی خاصی می توانید در پلتفرم معاملاتی (متاتریدر) خود نصب و استفاده کنید . البته باید در نظر داشت که ربات معامله گر بورس را از کجا و چگونه خرید می کنید زیرا ممکن است کلاهبرداران از شما سوء استفاده کنند و یک ربات معامله گر تاریخ گذشته را به شما بدهند.
در ذیل نمونه های ربات های معامله گر ( اکسپرت بورس ) معروف را به شما معرفی می کنیم .

  • اکسپرت مارتینگل Martingale
  • اکسپرت اسکلپر Scalper
  • اکسپرت هج Hedge
  • اکسپرت خبر News
اکسپرت نویسی متاتریدر
اکسپرت نویسی متاتریدر

آموزش اکسپرت نویسی متاتریدر

_

آموزش اکسپرت نویسی متاتریدر یا همان آموزش برنامه نویسی MQL که در دو ورژن برنامه نویسی MQL4 و برنامه نویسی MQL5 ارائه میشود را میتوانید با خرید دوره های آموزش برنامه نویسی متاتریدر در سایت متاکیوال به صورت حرفه ای و جامع فرابگیرید و تا به وسیله این علم استراتژی های معاملاتی خود را تبدیل به اکسپرت معاملاتی کرده و از آن به صورت اتوماتیک استفاده نمائید .

اکسپرت نویسی

جهت سفارش اکسپرت نویسی متاتریدر فرم مورد نظر را تکمیل بفرمائید.

سفارش اکسپرت نویسی 

اکسپرت نویسی متاتریدر
اکسپرت نویسی متاتریدر

لطفا درخواست برنامه نویسی خود را مشابه مثالی که در لینک تصویر مشاهده می کنید تدوین کنید.

سفارش برنامه نویسی

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, rar, zip.