آموزش برنامه نویسی متاتریدر ۵ 

کاملترین مجموعه حرفه ای آموزش برنامه نویسی متاتریدر ۵
آموزش زبان برنامه نویسی MQL5

برنامه نویسی متاتریدر 5

برنامه نویسی MQL5

محیط توسعۀ یکپارچه برنامه نویسی MQL5

اِدیتور ربات‌های معامله‌گر برای توسعه‌ی اَپلیکیشن‌ها در هر سطحی از پیچیدگی

ربات‌های معامله‌گر و اندیکاتورها را می‌توان با استفاده از اَبزار تخصصی متااِدیتور، برای متاتریدر ۵، توسعه داد. متااِدیتور، مکمل MQL5 IDE است و کاملاً با پلتفرم متاتریدر ۵ در ارتباط است.
متااِدیتور با سورس کدهای برنامۀ MQL5 کار می‌کند و آن‌ها را در قالب فایل‌های اجرایی کامپایل می‌کند. از آنجایی که متااِدیتور و پلتفرم به یکدیگر متصل هستند، برنامه‌های کامپایل‌شده و تولید‌شده، به صورت خودکار در متاتریدر ۵ در دسترس هستند و بلافاصله می‌توان آن‌ها را اجرا کرد.
متااِدیتور الگوهای مختلف زبانی را شناسایی می‌کند و به شما پیشنهاد می‌دهد چگونه از توابع استفاده کنید و همینطور اِلمان‌های مختلف سورس کد برنامه را برای شما هایلایت می‌کند. با این حساب، اِدیتور راحت‌تر در کد برنامه سیر می‌کند و فرآیند توسعه، سرعت بیشتری می‌یابد.
Help موجود هنگام برنامه‌نویسی کار با برنامه‌های MQL5 را بسیار راحت کرده است. به شما کمک می‌کند که از کدام الگوی زبانی استفاده کنید، چه توابعی را وارد کنید و غیره.
اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، همیشه می‌توانید در انجمن MQL5 راه‌حل‌ها را بیابید. این انجمن نیز با خود اِدیتور در ارتباط است. توسعه‌دهندگان می‌‌توانند از مقالات و اَپلیکیشن‌های آمادۀ MQL5 مستقیماً از خود متااِدیتور، استفاده کنند. مقاله‌ای که انتخاب می‌شود را می‌توان در مرورگر دید، و برنامه‌ها را هم می‌توان دانلود کرد. بعد از ویرایش و کامپایل، می‌شود از برنامه‌ها در متاتریدر ۵ استفاده نمود.

برنامه نویسی متاتریدر 5
متاکیوال | مرجع تخصصی فارسی متاتریدر در ایران

حین توسعۀ برنامه یا وب‌سایت یا هر چیز دیگر، ابداً نمی‌توان گفت که خطا نخواهیم داشت. شناسایی خطا با بررسی سورس کد برنامه، کاری دشوار و زمان‌بر است. به همین دلیل، سیستم رفع اِشکال‌ موجود در خود متااِدیتور اینجا به درد می‌خورد.‌ این قابلیت شما را قادر می‌سازد برنامه‌های MQL5 را مرحله به مرحله پیش ببرید و خودش مقادیر و متغیرها را کنترل و بررسی می‌کند. با این روش، شناسایی خطا و رفع آن در همان محل، بسیار آسان‌تر خواهد بود.

با متااِدیتور می‌توانید برنامه‌های MQL5 را بسازید (ربات‌های معامله‌گر، اندیکاتورهای تکنیکال، اسکریپت‌ها و کتابخانه‌ها)، در حالی که در کنار این‌ها هایلایت شدن سینتکس، سیستم رفع اِشکال حرفه‌ای، Help قوی، و همچنین ارتباط بین MQL5 و متاتریدر ۵ را در اختیار دارید. به خاطر انعطاف زبان MQL5، هر برنامه‌ای در هر سطحی از پیچیدگی را می‌توان نوشت و با متااِدیتور فرآیند توسعه بسیار آسان‌تر پیش می‌رود.
هنگام توسعۀ ربات‌ معامله‌گر خود، تمام اَبزارها و ویژگی‌های اِدیتور را حتماً تست کنید…

اکسپرت نویسی

جهت سفارش اکسپرت نویسی متاتریدر فرم مورد نظر را تکمیل بفرمائید.

سفارش اکسپرت نویسی 

اکسپرت نویسی متاتریدر
اکسپرت نویسی متاتریدر

لطفا درخواست برنامه نویسی خود را مشابه مثالی که در لینک تصویر مشاهده می کنید تدوین کنید.

سفارش برنامه نویسی

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, rar, zip.